Search

FOLIE

Dobierzemy i doradzimy folię do Twojej reklamy!
Folia jest jednym z podstawowych materiałów używanych w reklamie. Ma bardzo szerokie spektrum zastosowań od aplikacji na bardzo małych przedmiotach aż po samochody, statki i samoloty. Używa się jej do dekoracji witryn, wystroju wnętrz i różnego typu oznakowań identyfikacji wizualnej. Folie dzielimy w zależności od sposobu użycia. Rozróżniamy folię do zadruku solventowego, do cięcia ploterowego, imitującą piaskowanie, ochronną, odblaskową, fluorescencyjną itd. 
Najczęściej wykorzystujemy folię do produkcji naklejek, tablic sklepowych, kasetonów, witryn, ekspozytorów. Często stosujemy ze względu na niższe koszty jednostkowe zamiennie z sitodrukiem i drukiem UV. 
Folia wylewana jest najbardziej zaawansowanym technologicznie materiałem do wykonania reklamy cało powierzchniowej na pojeździe. Nie posiada „efektu pamięci” dzięki czemu po naciągnięciu nie powraca do nominalnego rozmiaru, można ja delikatnie podgrzewać w celu precyzyjnego ułożenia. Świetne sprawdza się przy oklejaniu samochodów oraz motocykli. Dodatkowo w celu przedłużenia trwałości proponujemy pokryć folię wylewanym laminatem dostępnym w wersji połysk i mat. 
Folia One Way Vision OWV idealnie nadaje się na szyby samochodowe witryny sklepowe. Poddana perforacji folia posiada okrągłe otwory przepuszczające światło. Nie ogranicza pola widzenia od wewnątrz i pozwala na dostęp światła słonecznego. Folia cechuje się wyjątkową wytrzymałością na warunki atmosferyczne.