Search

KALENDARZE

  • jednodzielne
  • trójdzielne
  • plakatowe listwowane
  • książkowe
  • listkowe
  • piramidka z klejonym kalendarium
   - mamy je wszystkie!
Kalendarz to potężne narzędzie reklamowe w ręku każdej firmy, która pragnie zaznaczyć swą obecność na rynku. Jest doskonałym nośnikiem ze względu na swoją niską cenę jednostkową i użyteczność. Każdy z nas korzysta z kalendarza jednocześnie mimowolnie stając się odbiorcą zamieszczonego przekazu reklamowego.

JEDNODZIELNE

Kalendarz z Twoją grafiką drukujemy w formacie 320x490mm na kartonie 300g 
i pokrywamy lakierem dyspersyjnym. Możemy również pokryć go folią mat lub połysk. 
Na podkład naklejamy dwunastostronicowe kalendarium o formacie 290x150mm wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90g oraz zakładamy przeźroczystą taśmę z czerwonym okienkiem. 
Dostępna również opcja z kaszetowaną główką.

TRÓJDZIELNE

Niezbędnik każdego biura. Praktyczny i przejrzysty informujący o ważnych wydarzeniach , będący zawsze w polu widzenia. Kalendarz z Twoją grafiką drukujemy na kartonie 300 g i pokrywamy lakierem dyspersyjnym. Na podkład naklejamy trzy kalendaria dwunastostronicowe o formacie 290x150 mm wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90g oraz zakładamy przeźroczystą taśmę z czerwonym okienkiem. 
Dostępna również opcja z kaszetowaną główką.

PLAKATOWE 

Kalendarze plakatowe drukujemy w formacie B1, B2, A1 i A2 
na papierze kredowym o 
gramaturze 170g, 250g lub 350g. 
Wydruk pokrywamy lakierem dyspersyjnym. 
Dostępne jest również pokrycie folią mat lub połysk bądź lakierem UV. Listwa dostępna jest w trzech kolorach do wyboru: białym, czarnym i srebrnym.

KSIĄŻKOWE

Kalendarz dostępny w wersji Classic Standard, Ps oraz Premium Plus. Okładkę drukujemy na papierze kredowym 250g połysk. W tym cztery strony do wykorzystania na ofertę Twojej firmy. Kalendarz pokrywamy transparentną okładką PCV. Kalendarz Classic plus wzbogacony jest o dodatkową kartę, na której wydrukujemy Twój projekt dwustronnie w pełnym kolorze. W Premium Plus okładkę  drukujemy na kartonie 300g. Również możemy zaoferować pokrycie jej folią matową, połysk lub soft touch. Wersja kalendarza premium plus wzbogacona jest o dodatkową kartę, na której drukujemy Twój projekt dwustronnie w pełnym kolorze. Każda wersja kalendarza posiada białą, elegancką spiralę.

LISTKOWE

Kalendarz cechujący się użytecznością i małymi rozmiarami, dzięki czemu będzie zawsze pod ręką. 
Praktyczna forma reklamy w postaci całorocznego kalendarzyka. 
Kalendarzyki drukujemy na papierze kredowym 350 g. Dodatkowo oferujemy pokrycie lakierem UV, folią matową lub połysk lub soft touch.

PIRAMIDKA

Kalendarz drukujemy na kartonie 300g. Wydruk zabezpieczany jest lakierem dyspersyjnym. 
Podstawa kalendarza jest bigowana w dwóch miejscach, a następnie sklejana klejem introligatorskim. Kalendarze dostępne są w formacie 200x13mm. W odróżnieniu od zwykłych kalendarzy piramidek, ten wzbogacony jest o klejone kalendarium wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90g o formacie 90x120 mm.